Yhteystiedot


TOIMISTO

Piippukatu 7 A 2, 40100 Jyväskylä
Laskut osoitteeseen: laskutus@ksek.fi

HENKILÖKUNTA

Toiminnanjohtaja 
Kaisu Tapaninen 
p 044 550 2582 
kaisu.tapaninen@ksek.fi
* yhteistyöpyynnöt, ohjelmisto, laskutus, media

Elokuvatyöntekijä 
Teemu Kauppi 
p. 044 7001313 
teemu.kauppi@ksek.fi 
* Kino Metso kiertueteatteri

Elokuvatyöntekijä 
Antti Martikainen 
p. 040 5659117
antti.martikainen@ksek.fi 
* Ilokiven elokuvat / KAVI:n aluesarja / Kino Hopea -sarja

Elokuvakasvattaja 
Kalle Pennanen
kalle_pennanen@yahoo.com
* Minikino -sarja / Elokuva pop up -sarja / Villa Rana kulttuuritalon tukiyhdistys 

Tuottaja Viitasaaren elokuvaviikko
Marika Laiho
041 700 3610
marika.laiho@ksek.fi

Apulaistuottaja Viitasaaren elokuvaviikko
Minna Lehtola
041 700 3610
minna.lehtola@ksek.fi

Yhdistyksen puheenjohtaja
Katri Rahikkala
p.050 5661734
katri.rahikkala@gmail.com
Villa Rana kulttuuritalon tukiyhdistys / yhdistyksen jäsenasiat 


YHDISTYKSEN HALLITUS 2017-2018

Katri Rahikkala, pj
Kalle Pennanen, vpj
Lasse Ranta, jäsen
Eerro Peltoniemi, jäsen

Tämän blogin suosituimmat tekstit

Minikinossa elokuvia perheen pienimmille